Pozdravljen/a.
Če se želiš registrirati te od registracije loči le klik na gumb Registriraj se. Če pa si se že registriral pa ne oklevaj, klikni gumb Prijavi se in uživaj!
Pozdravljen/a.
Če se želiš registrirati te od registracije loči le klik na gumb Registriraj se. Če pa si se že registriral pa ne oklevaj, klikni gumb Prijavi se in uživaj!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KazaloPortalGalleryLatest imagesIščiRegistriraj sePrijava

 

 Vprašanja pri jahanju.

Go down 
5 posters
AvtorSporočilo
anniHL
admin
admin
anniHL


Female
Število prispevkov : 46
Age : 31
Opozorilne točke : Vprašanja pri jahanju. Brez
Kazenske stopnje : -20
Registration date : 25/11/2008

Vprašanja pri jahanju. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Vprašanja pri jahanju.   Vprašanja pri jahanju. EmptyTor Jan 27, 2009 8:05 pm

Tukaj lahko napišete kakršno koli vprašanje glede jahanja. <.3
Nazaj na vrh Go down
Arabela
Horse
Horse
Arabela


Female
Število prispevkov : 20
Opozorilne točke : Vprašanja pri jahanju. Brez
Kazenske stopnje : -2
Registration date : 21/01/2009

Vprašanja pri jahanju. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja pri jahanju.   Vprašanja pri jahanju. EmptySre Jan 28, 2009 12:42 am

Ok bom jaz prva.-... sicer vprašanje boj iz prakse...
Am ja mam en problem, k se vleče đe kar nekaj časa. In sicer na konju avtomatsko ne sidim... Ko konja stisnem za galop mi nikoli ne zagalopira... Nwm kaj naj naredim še vse sem probala pa enostavno mi ne gre... ma kdo kaki nasvet?
Nazaj na vrh Go down
Kalisto
admin
admin
Kalisto


Female
Število prispevkov : 195
Opozorilne točke : Vprašanja pri jahanju. Brez
Kazenske stopnje : -63
Registration date : 24/11/2008

Vprašanja pri jahanju. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja pri jahanju.   Vprašanja pri jahanju. EmptySre Jan 28, 2009 5:41 pm

mam nasvet, čisto taki na pamet ko iz knjigice :D hehe... torej, če jahaš na stezi oz v maneži je lažje nardit vse bol tak pravilno tak ko bom napisala, kerna terenu konj hitreje zagalopira. torej... če konja poženeš iz sedečega kasa, se vsedež globoko nazaj v sedlo pa ga z sednicami poženeš naprej, obenem pa ga rahlo priviješ v notranjo stran, da pravilno zagalopira. notranji list deluje takoj za pasom in je močnejši od zunanjega, zunanja noga pa je nekoliko nazaj, hehe :D vsaj tak jas delam, in mi uspeva xD. na terenu je enako, ampak manj intenzivno ker konji tak znoreni... hehe :D prosim da mi poveš če je ratalo naslednič ko bož poskusla.. :D hehe.. aja pa drugače je v živo lažje pokazat kot pa poved tak da upam da se ne sliši prekomplicirano :D
Nazaj na vrh Go down
Kalisto
admin
admin
Kalisto


Female
Število prispevkov : 195
Opozorilne točke : Vprašanja pri jahanju. Brez
Kazenske stopnje : -63
Registration date : 24/11/2008

Vprašanja pri jahanju. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja pri jahanju.   Vprašanja pri jahanju. EmptySre Jan 28, 2009 5:43 pm

povedat**
Nazaj na vrh Go down
VityHL
Moderator
Moderator
VityHL


Female
Število prispevkov : 221
Skakanje/dresura : Jahanje
Opozorilne točke : Vprašanja pri jahanju. Brez
Kazenske stopnje : -70
Registration date : 24/11/2008

Vprašanja pri jahanju. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja pri jahanju.   Vprašanja pri jahanju. EmptySre Jan 28, 2009 10:32 pm

meni pa je lažje če mi pove nekdo :D
Nazaj na vrh Go down
Kalisto
admin
admin
Kalisto


Female
Število prispevkov : 195
Opozorilne točke : Vprašanja pri jahanju. Brez
Kazenske stopnje : -63
Registration date : 24/11/2008

Vprašanja pri jahanju. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja pri jahanju.   Vprašanja pri jahanju. EmptySre Jan 28, 2009 10:59 pm

aja? :D hehe ja no, maš čas za razmislek pa to :D hehe.... pa sej no ko jahaš je tudi fajn če ti naknadno gdo pokaže ;D
Nazaj na vrh Go down
Arabela
Horse
Horse
Arabela


Female
Število prispevkov : 20
Opozorilne točke : Vprašanja pri jahanju. Brez
Kazenske stopnje : -2
Registration date : 21/01/2009

Vprašanja pri jahanju. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja pri jahanju.   Vprašanja pri jahanju. EmptySre Jan 28, 2009 11:38 pm

Ej hvala ti bom probala...
Sej lej nardim približno tako, samo mi redko kdaj se zgodi da mi konj zagalopira.... Rečmo šolanga konaj ni težko pognati v galop... Une k pa niso tko šolani pa sej gre itak da... sam včasih zajebavajo.... no sej jaz tud včasih nrobe nardim.... Bom porbala hvala za nasvet... :mm:
Nazaj na vrh Go down
VityHL
Moderator
Moderator
VityHL


Female
Število prispevkov : 221
Skakanje/dresura : Jahanje
Opozorilne točke : Vprašanja pri jahanju. Brez
Kazenske stopnje : -70
Registration date : 24/11/2008

Vprašanja pri jahanju. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja pri jahanju.   Vprašanja pri jahanju. EmptyČet Jan 29, 2009 6:20 pm

am ja... ne zavzamem se tak ko nekdo jaha gh
Nazaj na vrh Go down
Kalisto
admin
admin
Kalisto


Female
Število prispevkov : 195
Opozorilne točke : Vprašanja pri jahanju. Brez
Kazenske stopnje : -63
Registration date : 24/11/2008

Vprašanja pri jahanju. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja pri jahanju.   Vprašanja pri jahanju. EmptyČet Jan 29, 2009 7:32 pm

hehe. no ja upam da ti bo pomagalo, tudi pri mladih konjih deluje, moj je bil tri mesce ujahan pa je šel super, pa to sam po travniku ne v vrsti za drugimi, hehe :D tak bo ziher vžgalo, tak je tudi edino pravilno hehe :D
Nazaj na vrh Go down
Tamix
Horse
Horse



Female
Število prispevkov : 3
Skakanje/dresura : /
Opozorilne točke : /
Kazenske stopnje : 5
Registration date : 10/08/2010

Vprašanja pri jahanju. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja pri jahanju.   Vprašanja pri jahanju. EmptySre Avg 11, 2010 11:12 am

Amm ..ja vrjetn je že douh ud tega k ste se to zgowarjal..jz predlagam d najprej dvign energijo..to se prau mal udih pa bod udločna d boš zagalopirala če negre..stisn ritnce skp k da i mogla držat kovanc med ritncama x) (haha)
no če ne gre..ga stisn z nogam..dei pete dol pa drž stisnenga..če negre uzam eno vrvico al kr kol pa najprej sebe po hrbtu ene 2x mal udar..ne tolk d te bo pekl..in če negre..dei še nega z isto močjo po riti..sam delj tko levo, desno, levo, desno...če zastopš..in to delaš tolk cajta (ga mal po riti ''tepeš'')(( ne tolk d ga bo bolel)) dokler nau zagalopiru...sam tko predlagam..gh
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Vprašanja pri jahanju. Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Vprašanja pri jahanju.   Vprašanja pri jahanju. Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Vprašanja pri jahanju.
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
 :: Jahanje :: Pomoč za začetnike-
Pojdi na: